KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Mobilt konstverk (dds) 4812038
nr 481 2038
Mobilt konstverk (dds)
hängande skulptur Olle Adrin, plexiglas, diameter 50 cm exklusive vajer för upphängning, specialtillverkad transportlåda medföljer (skador/nagg/slitage)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 16:11:25
22/8 21:18:11